XXII Zjazd Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych w Gliwicach 21-23 września 2021

W dniach 21-23 września br. odbył się XXII Zjazdu Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych na którym byli obecni i nasi przedstawiciele: Pan Profesor Czesław Grajewski, Pan Tomasz Niżygorodzki i Ks. Maciej Kępczyński????
W czasie zjazdu doszło do historycznego spotkania Ks. Profesora Andrzeja Filabera- pierwszego dyrektora programowego SMK z ks. Maciejem Kępczyńskim- obecnym dyrektorem. Wymieniono wiele serdecznych zdań i spostrzeżeń dotyczących naszej szkoły. W czasie spotkania ks. Maciej Kępczyński zaprosił ks. Profesora Andrzeja Filabera na obchody jubileuszu 25-lecia powstania Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej.

Więcej zdjęć w galerii.