Srebrny dyplom dla Chóru SMK!

❤30.04. 2022 r. był dla na s wyjątkowym dniem!
????Tego dnia wzięliśmy udział w konkursie Surrexit vere we Włocławku. Pokonaliśmy nasze obawy i zaprezentowaliśmy nasze zdolności????
????Utwory przygotowywaliśmy razem z naszymi dyrygentami p. Adą Gliszczyńska i ks. Maciejem Kępczyński. Ostateczny efekt zaprezentowaliśmy we Włocławku pod dyrekcją pani Ady.
????Warto nadmienić, że:
???? SMK było jednym ze współorganizatorów konkursu, który głównym organizatorem była AMFN w Bydgoszczy.
???? Nasze dwie sluchaczki: Marzenna i Hania posługiwały w czasie Eucharystii na zakończenie konkursu.
???? Pani Ada Gliszczyńska została wytypowana do zadyrygowania jednego z utworów, który wykonywały 4 chóry wspólnie w czasie Mszy świętej wieńczącej konkurs.
???? ks. dyrektor Maciej Kępczyński w piątek 29.04. prowadził dialogi mszalne z którymi zmagali się uczestnicy konkursu akompaniamentu liturgicznego oraz jako delegat Biskupa Toruńskiego wręczał zwycięzkim organistom dwie nagrody za zajęcie drugiego miejsca.
❤Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w nas nie zwątpili i nam kibicowali.
????Warto się trudzić!