Zaproszenie na diecezjalne obchody ku czci świętej Cecylii 2022

Przewodniczący Diecezjalnej Komisji Muzyki Kościelnej wraz z Dyrektorem Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej ZAPRASZAJĄ:
wszystkich Muzyków kościelnych: organistów, kantorów, chórmistrzów, liderów zespołów śpiewaczych na obchody ku czci świętej Cecylii- patronki muzyki kościelnej, które odbędą się:
W SOBOTĘ 19. LISTOPADA 2022 r. W TORUŃSKIEJ KATEDRZE ŚŚ. JANÓW.
Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach wszystkie chóry i zespoły śpiewacze działające na terenie Diecezji Toruńskiej.
W czasie Mszy świętej wykonamy wspólnie utwory, które zostały dołączone do niniejszego zaproszenia. Bardzo prosimy Dyrygentów o zapoznanie chórzystów z przesłanym materiałem.
Plan wydarzenia:
1000 Msza święta w intencji wszystkich Muzyków kościelnych
1100 Prezentacja organowa
1130 Spotkanie przy wspólnym stole- budynek Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Toruńskiej (pl. Frelichowskiego 1)

Prosimy o zgłaszanie ilości osób, które planują wziąć udział w Diecezjalnych obchodach ku czci świętej Cecylii u ks. Macieja Kępczyńskiego pod numerem 602 142 621 do poniedziałku 12.11.2022 r..

Ks. Mariusz Klimek
Przewodniczący Komisji