Bożonarodzeniowy koncert w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Toruniu

Było to spotkanie z prawdziwą i żywą muzyką na najwyższym poziomie...

? Podgórskie kolędowanie na Podgórzu w ramach Podgórskich Wieczorów Muzycznych już za nami ❄️??
Było to spotkanie z prawdziwą i żywą muzyką na najwyższym poziomie ??
?️ Chór Studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej pod dyrekcją Ada Gliszczyńska oraz ks. Maciej Kępczyński przepięknie zaśpiewał i poruszył bardzo licznie zgromadzoną rzeszę słuchaczy w Podgórskim Sanktuarium ?
? Szymon Piotr Ofiara twórczością organową przeplatał kompozycje chóralne oraz akompaniował w 2 kolędach chórowi, ukazując tym samym szerokie spektrum możliwości zabytkowego instrumentu ? ?
Wyrazy uznania kierujemy również dla Dawida Wesołowskiego za pomoc przy registrowaniu.
Henryk Muński Ofm niezwykłymi rozważaniami pomógł jeszcze głębiej doświadczać Tajemnicy Bożego Wcielenia.
? Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami ??❗

fot. Zuzanna Cecylia Samczyńska, Henryk Muński Ofm, Dawid Wesołowski, Adrian Drumiński